מערכות ERP

חברת מקסופט מספקת שירותי יישום והטמעת מערכות ERP לארגונים וחברות.

מה מנהלים צריכים כדי לקבל החלטות? שליטה במה שקורה, נתונים שוטפים מהשטח, קריאה וניתוח מהיר של המצב. ללא היכולת לאסוף ולהציג נתונים בצורה ברורה, מערכתית ומידית קשה מאוד לנהל את העסק, לדאוג לרווחיות, להתחרות בשוק, ולפעמים אף לשרוד. מערכת חכמה שיודעת לעקוב אחר כל מה שחשוב לארגון – מלאים, מכירות, הספקות, לוגיסטיקה, תמחור, הוצאות, תפוקה, ייצור, תפעול, משאבי אנוש, רווחים, מימון ותחומי פעילות נוספים – לאסוף, לעבד ולהראות את הנתונים בזמן אמת, היא זו שלעתים עושה את כל ההבדל בין עוד עסק לבין עסק שפורץ ומצליח מאוד, או בין עסק רווחי לעסק כושל.

מערכות ERP (או במילים Enterprise Resource Planning System) נועדו לתת למנהלים את הכלים הדרושים להיות עם היד על הדופק כל הזמן ובלי להשקיע מאמצים מיותרים באיסוף מידע. המטרה המרכזית של מערכות ERP היא תכנון משאבי הארגון השונים וריכוז של כל מערכות המידע הארגוניות לממשק נוח וזמין אחד המותאם לצורכי הארגון.

לייעוץ והצעת מחיר
התקשרו 046773225 או
ייעוץ מערכות מידע

מערכת ERP

“אשכול” – תוכנת הבית מבית מקסופט

תחת קורת-גג אחת מנוהלת המערכת הפיננסית והלוגיסטית הנותנת יתרונות משמעותיים:

  • פתרון מלא לארגון כולו.
  • תחזוקה ולימוד של מערכת אחת ועבודה מול חברת תוכנה אחת.
  • אינטגרטיביות בין הנתונים – דיווח חד-פעמי, המוזרם אופן אוטומטי למודולים השונים.
  • הפקת דו”חות ושאילתות המשלבות מידע מכלל המודולים.

‘אשכול’ פועלת כיום על מגוון מערכות עם ממשק משתמש חלונאי עשיר בפונקציות, הן למשתמש בכיר והן למשתמש הפשוט. הקישוריות המלאה לתוכנות WORD ו EXCEL- מובנת מאליה.

למדו עוד על מערכת אשכול >

Dynamics AX של מיקרוסופט

AX הוא מוצר הדגל בחבילת Dynamics – חבילת תוכנות הפתרונות העסקיים של חברת מיקרוסופט. מערכת Dynamics AX 2009 פונה לשוק הלקוחות הבינוניים – גדולים. החבילה מיועדת ללקוחות בהיקף של 50-3000 משתמשים מלאים.

מערכת Microsoft Dynamics AX 2009 כוללת פונקציונאליות עשירה ואפשרויות להרחבה עתידית הן במסגרת החבילה והן באמצעות add on’s וורטיקלים ייעודיים. המערכת הינה אינטגרטיבית בכלל הפעילויות העסקיות בארגון: כספים, תקציב ובקרה, לוגיסטיקה, ייצור, פרויקטים, ניהול המשאב האנושי, ניהול שרשרת האספקה ועוד. המערכת הנה אינטגרטיבית באופן מלא.

למדו עוד על Dynamics AX של מיקרוסופט >

לייעוץ והצעת מחיר
התקשרו 046773225 או
ייעוץ מערכות מידע

הטמעת ERP